Od zacatku web
Tip
7 777 Kč

HEZKY PĚKNĚ OD ZAČÁTKU   Speciální balíček kondičních jízd na oprášení řízení po letech...  10x2 jízdní hodiny lekce teorie dle vaší potřeby kurz první pomoci  nakonec jedna ostrá zkouška jak obstojíte v samostatné jízdě. Po absolvování si vyberete na cestu magnetické sundavací zetko na svoje auto.   Vezmeme to hezky pěkně od začátku, první hodinu vyzkoušíme jak na tom s řízením opravdu jste,  projdeme si všechny čudlíky a hejblata  v okolí volantu. Vyzkoušíme rozjezdy, zastavení, správné točení volantem a malinkatý provoz. Pomalu krok za krokem takto oprášíme celé řízení.  Nájezdy do křižovatek, kam a jak přesně si najíždět, menší a pak i větší křižovatky, kruhové objezdy a  nakonec pořádně protrénujeme i křižovatky s šalinami.  Parkování na ulicích i v nákupních centrech. Nájezdy a sjezdy na dálnicích, tankování... Zkrátka vše co je třeba k samostatnému řízení...

Detail
Parkovani web
Novinka
666 Kč

DVOUHODINOVKA PARKOVÁNÍ podelné parkování - pozadu do mezery mezi dvě stojící auta za sebou k obrubníku kolmé parkování - pozadu i popředu kolmo k obrubníku - výhody a nevýhody parkování v garážích - se závorou, parkovacím lístkem a nízkým stropem kde parkovat můžu a nemůžu ... Máte otázky? Těším se na Vás. Helena Marie

Detail
Kondicni jizdy 3 x 2 web
2 290 Kč

PERMANENTKA 3x2 balíček kondičních jízd k oprášení řidičských dovedností po kratší době neřízení stěhujete se z menšího města do většího řídili jste poslední dobou jen automat a nejste si jisti zda si pamatujete manuální převodovku? Potrénujeme malý, střední i velký provoz, zkrátka vše co je třeba, abyste v Brněnském provozu obstáli.

Detail
Kondicni jizdy 6 x 2 web
4 290 Kč

PERMANENTKA 6x2 balíček kondičních jízd k oprášení řidičských dovedností po delší době neřízení stěhujete se z menšího města do většího řídili jste poslední dobou jen automat a nejste si jisti zda si pamatujete manuální převodovku? Potrénujeme rozjezdy, zastavení, křižovatky, pravidla, malý, střední i velký provoz zkrátka vše co je třeba, abyste v Brněnském provozu obstáli.

Detail
Startovaci jizda web
480 Kč

STARTOVACÍ JÍZDA přijďte si nezávazně vyzkoušet řídit a podívat se jak učíme u nás a jaký jsem učitel. První hodinu vyzkoušíme jaké vaše řízení opravdu je. Vyzkoušíme rozjezdy, zastavení, správné točení volantem a malinkatý provoz a podíváme se na pravidla. Pak si jízdu vyhodnotíme z vašeho i z mého pohledu a vymyslíme co dál. Vybereme vhodnou permanentku a je pak jen na Vás, kdy se do toho pustíme. Já se těším už teď..

Detail
5 položek celkem