Od zacatku web
Výprodej
Hezky pěkně od začátku
od 7 777 Kč

HEZKY PĚKNĚ OD ZAČÁTKU    nově i verze pro STRAŠPYTLÍKY  Speciální balíček kondičních jízd na oprášení řízení po letech...  10x2 jízdní hodiny lekce teorie dle vaší potřeby kurz první pomoci  nakonec jedna ostrá zkouška jak obstojíte v samostatné jízdě. Po absolvování si vyberete na cestu magnetické sundavací zetko na svoje auto.   Vezmeme to hezky pěkně od začátku, první hodinu vyzkoušíme jak na tom s řízením opravdu jste,  projdeme si všechny čudlíky a hejblata  v okolí volantu. Vyzkoušíme rozjezdy, zastavení, správné točení volantem a malinkatý provoz. Pomalu krok za krokem takto oprášíme celé řízení.  Nájezdy do křižovatek, kam a jak přesně si najíždět, menší a pak i větší křižovatky, kruhové objezdy a  nakonec pořádně protrénujeme i křižovatky s šalinami.  Parkování na ulicích i v nákupních centrech. Nájezdy a sjezdy na dálnicích, tankování... Zkrátka vše co je třeba k samostatnému řízení...   Na jízdy se setkáváme kousíček od autoškoly před Milady Kaffee - Tř.Kpt.Jaroše 2a, Brno

45/HEZ
Kondicni jizdy 3 x 2 web
Výprodej
Permanentka 3x2
od 2 590 Kč

PERMANENTKA 3x2  nově i verze pro STRAŠPYTLÍKY balíček kondičních jízd k oprášení řidičských dovedností po kratší době neřízení stěhujete se z menšího města do většího řídili jste poslední dobou jen automat a nejste si jisti zda si pamatujete manuální převodovku? Potrénujeme malý, střední i velký provoz, zkrátka vše co je třeba, abyste v Brněnském provozu obstáli.   

48/3X2
Kondicni jizdy 6 x 2 web
Výprodej
Permanentka 6x2
od 4 590 Kč

PERMANENTKA 6x2  nově i verze pro STRAŠPYTLÍKY balíček kondičních jízd k oprášení řidičských dovedností po delší době neřízení stěhujete se z menšího města do většího řídili jste poslední dobou jen automat a nejste si jisti zda si pamatujete manuální převodovku?   Potrénujeme rozjezdy, zastavení, křižovatky, pravidla, malý, střední i velký provoz zkrátka vše co je třeba, abyste v Brněnském provozu obstáli. 

54/6X2
Startovaci jizda web
Výprodej
STARTOVACÍ JÍZDA
od 580 Kč

STARTOVACÍ JÍZDA  nově i verze pro STRAŠPYTLÍKY   přijďte si nezávazně vyzkoušet řídit a podívat se jak učíme u nás a jaký jsem učitel. První hodinu vyzkoušíme jaké vaše řízení opravdu je.  Vyzkoušíme rozjezdy, zastavení, správné točení volantem a malinkatý provoz a podíváme se na pravidla.   Pak si jízdu vyhodnotíme z vašeho i z mého pohledu a vymyslíme co dál. Vybereme vhodnou permanentku a je pak jen na Vás, kdy se do toho pustíme. Já se těším už teď..

78/STA
4 položek celkem