Od zacatku web
Tip
7 777 Kč
6 777 Kč
(–13 %)

HEZKY PĚKNĚ OD ZAČÁTKU Speciální balíček kondičních jízd na oprášení řízení po letech... 10x2 jízdní hodiny lekce teorie dle vaší potřeby kurz první pomoci nakonec jedna ostrá zkouška jak obstojíte v samostatné jízdě. Po absolvování si vyberete na cestu magnetické sundavací zetko na svoje auto. Vezmeme to hezky pěkně od začátku, první hodinu vyzkoušíme jak na tom s řízením opravdu jste, projdeme si všechny čudlíky a hejblata v okolí volantu. Vyzkoušíme rozjezdy, zastavení, správné točení volantem a malinkatý provoz. Pomalu krok za krokem takto oprášíme celé řízení. Nájezdy do křižovatek, kam a jak přesně si najíždět, menší a pak i větší křižovatky, kruhové objezdy a nakonec pořádně protrénujeme i křižovatky s šalinami. Parkování na ulicích i v nákupních centrech. Nájezdy a sjezdy na dálnicích, tankování... Zkrátka vše co je třeba k samostatnému řízení...

Detail
Parkovani web
Novinka
666 Kč

DVOUHODINOVKA PARKOVÁNÍ podelné parkování - pozadu do mezery mezi dvě stojící auta za sebou k obrubníku kolmé parkování - pozadu i popředu kolmo k obrubníku - výhody a nevýhody parkování v garážích - se závorou, parkovacím lístkem a nízkým stropem kde parkovat můžu a nemůžu ... Máte otázky? Těším se na Vás. Helena Marie

Detail
Kondicni jizdy 3 x 2 web
2 290 Kč
1 999 Kč
(–13 %)

PERMANENTKA 3x2 balíček kondičních jízd k oprášení řidičských dovedností po kratší době neřízení stěhujete se z menšího města do většího řídili jste poslední dobou jen automat a nejste si jisti zda si pamatujete manuální převodovku? Potrénujeme malý, střední i velký provoz, zkrátka vše co je třeba, abyste v Brněnském provozu obstáli.

Detail
Kondicni jizdy 6 x 2 web
4 290 Kč
3 799 Kč
(–11 %)

PERMANENTKA 6x2 balíček kondičních jízd k oprášení řidičských dovedností po delší době neřízení stěhujete se z menšího města do většího řídili jste poslední dobou jen automat a nejste si jisti zda si pamatujete manuální převodovku? Potrénujeme rozjezdy, zastavení, křižovatky, pravidla, malý, střední i velký provoz zkrátka vše co je třeba, abyste v Brněnském provozu obstáli.

Detail
Startovaci jizda web
480 Kč

STARTOVACÍ JÍZDA přijďte si nezávazně vyzkoušet řídit a podívat se jak učíme u nás a jaký jsem učitel. První hodinu vyzkoušíme jaké vaše řízení opravdu je. Vyzkoušíme rozjezdy, zastavení, správné točení volantem a malinkatý provoz a podíváme se na pravidla. Pak si jízdu vyhodnotíme z vašeho i z mého pohledu a vymyslíme co dál. Vybereme vhodnou permanentku a je pak jen na Vás, kdy se do toho pustíme. Já se těším už teď..

Detail
5 položek celkem